Historia Firmy

Chcesz poznać historię marki BUTIKzBIELIZNA.pl? Musisz cofnąć się do lutego 2015 roku, kiedy to w naszych głowach zrodził się koncept stworzenia multibrandowej sieci sprzedaży. Jako że stacjonowaliśmy na południu Polski, tam też otworzyliśmy swój pierwszy sklep. O dziwo, udało nam się to już w marcu tego samego roku, a to oznacza, że po miesiącu od zakiełkowania pomysłu zaczęliśmy działać już pełnoprawnie! Sporo w tym czasie się działo… Zaliczyliśmy kilka upadków i sporo sukcesów. Klienci zaczęli coraz chętniej nas odwiedzać, a wielu z nich zostało z nami na stałe. To zmotywowało nas do otwarcia kolejnych sklepów. W październiku 2015 roku wystartowała jednostka w Głogówku, a we wrześniu 2016 roku w Głuchołazach.

Jesteśmy ludźmi, którzy przede wszystkim stawiają na rozwój, dlatego na początku 2018 roku podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu sprzedaży w Internecie, a dokładniej za pośrednictwem Facebooka. To był dobry krok! Sprzedaż poszła tak świetnie, że w 2019 roku sprzedaż online dała nam 20% całego przychodu. Właśnie dlatego ze smutkiem, a zarazem ekscytacją podjęliśmy decyzję o zamknięciu sklepów w Głuchołazach i Głogówku, aby móc w pełni skupić się na jednej placówce i działalności internetowej. W ten sposób powstał projekt Brafitting Online, który pozwalał nam skupić się na sprzedaży własne w taki sposób. Decyzja zapadła w marcu 2020, a już w czerwcu tego samego roku mogliśmy zaobserwować, że Internet daje nam przychody wyższe niż sklepy stacjonarne.

Co planujemy dalej? Już w październiku otwieramy nowy, zupełnie odmieniony sklep internetowy i prężnie działamy dalej. Naszą motywacją są klienci, którzy stale nas wspierają. Dziękujemy za to! Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą zapiszemy niebawem kolejne karty historii należącej do BUTIKzBIELIZNA.pl

Zespół BUTIKzBIELIZNA.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl